Sveikas atvykęs į Lietuvą, JNBY!

Kadaise Kinija buvo turtinga imperija ir pagrindinė aukščiausios kokybės šilko pardavėja, o 19 a. patys japonai kopijuodavo kinų drabužius ir pardavinėdavo juos Europai. Viskas pasisuko taip, kad šiuolaikiniais laikais ji tapo pasaulio fabriku. Tačiau po 38 metų ekonominės reformos, Kinija pradeda naują etapą ir atrodo, kad ji pasiruošusi susigrąžinti savo vardą medžiagų ir drabužių istorijoje. Čia iš minios išstoja JNBY, kuris jau dabar tampa moderniosios Kinijos mados flagmanu.

Susipažinimui, JNBY būtų galima atrasti kaip tobulą aukso vidurį tarp COS ir Julia Janus – drabužiai minimalūs, architektūriški, dažnai su originaliomis detalėmis, kurios padeda nesupainioti su kitu prekės ženklu. Sako, kad JNBY dėvintį žmogų galima lengvai atpažinti net nepamačius etiketės.

Svarbiausios man yra JNBY vertybės. Prekės ženklas kritikuoja šiuolaikines madas, kuriose trūksta charakterio ir taip mažai dėmesio skiriama klasikinėms medžiagoms. Jų drabužiuose naudojamas aukščiausios kokybės šilkas, medvilnė, vilna tarsi prigyja prie odos. Ne paslaptis, kad JNBY dažnai aukoja didesnį pelną dėl kokybės, o tai tampa dovana pirkėjams. Jie galėtų tapti prabangiu prekės ženklu, tačiau dėl savo vertybių renkasi būti prieinamais ir išlaikyti mažesnes kainas.

JNBY atsiveža vilniečiai ir atidarys parduotuvę GO9 jau rugpjūčio 25 d. Rekomenduoju visiems iešantiems drabužių savo asmenybei ir tiems, kurie drįsta reikalauti kokybės. Čia drabužis pats susiras jus. Aš jau dabar sėdžiu spausdama kumščius, kad viskas pavyktų.

116622334455

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s