Japonija yra arčiau nei už 8 tūkst. kilometrų

Japonijai simpatiją jaučiu dėl estetikos grynumo bei drabužių kokybės, kuriai neieškoma kompromisų. Tiesa, Europa japoniškus audinius ir kirpimus pamilo anksčiau už mane: dar 19 amžiaus pabaigoje kimono buvo adaptuotas kaip namų drabužis dėl jo laisvo kirpimo stiliaus, kuris moterims leido atsikvėpti nuo korsetų. Nuo tada Japonija vakarams padovanojo laisvę, o Vakarai Japonijai – praktiškumą.

Šiandien „Linen Tales“ galite atrasti „Yarra“ drabužius. Simboliška, kad jie pasiūti iš lietuvių pamilto lino, o kirpimai – japoniškai minimalūs. „Yarra“ remiasi laisvės ir ekologiškumo principais, todėl visi drabužiai – vieno dydžio, o medžiagos gaminamos tik iš natūralių, aplinkai draugiškų resursų. Audinių kokybė jaučiasi jau prie jų prisilietus, o mano garsiausi komplimentai keliavo lino ir vilnos miksui, kuris buvo panaudotas marškinių kirpimo suknelei.

Atidarykite „Linen Tales“ duris Bernardinų g. 10, Vilniuje – ten kvepia namų jaukumu, įsiūtu lininėje namų tekstilėje, o dabar galite atrasti kūno laisvę stebuklingai patogiuose drabužiuose. Nors „Yarra“ čia svečiuojasi kaip laikina pop up parduotuvė, „Linen Tales“ linkiu daugiau tokių išstojimų.

yarra-6yarra-4yarra-5yarra-2

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s