Deimantė Bulbenkaitė. 8 metai su juoda rankine

Deimantės namai – minimalūs. Spintoje – tik tai, ko reikia. Tik viena juoda rankinė, atrodo, galėtų išduoti daug nuotykingų istorijų, nes ją visur palydi jau 8 metus. Deimantė nekryžiuodama pirštų pasakoja apie išskirtinę ištikimybę šiam daiktui:

„Rankinę nusipirkau gana keistom aplinkybėm: prisimenu, kad keliavau į savo pirmą Juozo Statkevičiaus šou ir tai buvo daug streso sukėlęs įvykis. Bandžiau įsivaizduoti, kaip ten žmonės apsirengę, kaip jie pasipuošia. Kai mokaisi 9-oje klasėje, įsivaizduoji, kad reikia trijų dalykų – klasikinių juodų aukštakulnių, delninės ir raudono lūpdažio: nes taip matai visas merginas žurnaluose. Aukštakulniais vaikščioti nemokėjau, raudoną lūpdažį turėjau, tad nusprendžiau, kad reikia delninės.

Nusipirkau šią rankinę ir nuo to laiko man su ja sunku išsiskirti. Tai neabejotinai funkcionaliausias daiktas, kurį turiu namie. Ją galiu transformuoti į delninę ir į patogią rankinę. Man ji leidžia laisvai keliauti: be jokio kito bagažo esu praleidus savaitę Paryžiuje, rudenį 3 dienas keliaudama po Italiją. Dauguma žmonių to nesupranta, bet yra paprastas triukas: jei nereikia kompiuterio, keisti avalynės ar turėti kitokio stiliaus drabužių, užtenka šitos rankinės. Į ją telpa dokumentai, pinigai, telefonas, įkroviklis, ausinės, oro uosto kosmetikos maišelis su mėginukais, antros kojinės, apatiniai ir pora šilkinių marškinėlių.

Jos kampai jau kiek apsitrynę, bet tai greitai pataiso eyeliner’is arba nagų lakas. Neįsivaizduoju, kiek dar laiko ją turėsiu. Svajojau apie mažą Céline rankinę, bet tada pagalvojau – kam reikia kito daikto, jei šitas taip tobulai tinka, tarnauja ir nepraranda savo išvaizdos. Manau, kad ji su manim gyvens dar ilgai.“

Tegyvuoja ilgos draugystės ir klasika!

daiktai-ilgam2deimante-ilgam

One thought on “Deimantė Bulbenkaitė. 8 metai su juoda rankine

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s