Edvis Kopcevas. 5 metai su raštuota striuke

Edvis – kirpėjas, šokėjas ir muzikantas, bet mane visada labiausiai žavėjo jo natūralus stiliaus pajautimas. Jei vienas gali mokytis sluoksniuoti visą amžių, atrodo, kad Edviui tai – kaip pasidaryti sumuštinį. Jis visada įkvepia savita improvizacija ir išsilaisvinimu, kuriuos pokalbio metu įkūnijo ilgametė striukė. Susipažinkite: 

„Šitą striukę nusipirkau Humanoje. Kiek jai tada buvo metų – nežinia, o su manimi ji jau apie 5 metus. Šiaip gal niekada nevilkėčiau odinio drabužio ar avies kailio, bet kai perki iš second hand’o, tai norisi jį suvartoti. Mano tėvukas šaiposi. Sako, kad atrodau kaip čigonas. Bet man kažkaip patinka toks gypsy stilius su kičo prieskoniu. Jaučiuosi kaip nuotykių ieškotojas, Indiana Jones.

Striukę jau esu patrynęs. Smagu, kai ant daiktų matosi istorija, ir nesinervinu, kai būna kažkas suplyšę, išsipurvina, nes taip gyvenu: skeitai, šokiai. Bet esu linkęs išsaugoti daiktus. Kiekvienas rūbas su istorija kuria nuotaiką – būna, kad atsikeli ir jauti, kad šiandien reikia rengtis taip.

Pastaruoju metu neperku naujų daiktų, ypač iš fast fashion industrijos, nes nelabai tam prijaučiu. Paskutiniais metais visi rūbai buvo pirkti iš second hand’o, apsimainyti su draugais, dizainerių ar pasiūti mamos – gaunami ne visai tokiu būdu, kaip žmonėms įprasta. Manau, kad daiktams, kurie praranda prasmę, taip ir reikia suteikti naują šansą. Jei matai, kad daiktas nebetarnauja arba tiesiog dulkėja, pagalvoji – gal yra žmonių, kuriems jis praverstų.“

Atrodo, kad Edvio gypsy išraiška gyvena ne tik stiliuje, bet ir požiūryje į daiktų įsigyjimą. Norisi palinkėti atrasti dalį tokio čigoniškumo savyje kiekvienam.

132

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s