Fashion Revolution 2017

Žmonės gimė rengtis. Ir žmonės nuo pradžių pradžios rengė žmones.

Tiesa, šiandien mes per ilgai esame užsimerkę prieš vaikus, klūpinčius drabužių gamyklose. Paleiskime jų vaikystę vaikytis kamuolio kieme. Be cinizmo prisiminkime, kad mūsų madingi pigūs drabužiai yra pasiūti gerų žmonių už saujas ryžių, kenčiant viršvalandžius ir kūną alinančias sąlygas. Ir ne tik jie nusipelnė geriau. Tai mes nusipelnėme dėvėti drabužius oriai, žinant, jog nenuskriaudėme jų.

Mados industrija gali tapti auginančia ir kuriančia pramone, todėl Fashion Revolution kviečia tuos, kurie myli madą, tačiau lygiai taip pat nori, kad drabužiai būtų gaminami saugiu, švariu ir sąžiningu būdu. 

Kita savaitė – Fashion Revolution savaitė, kuri siekia paskatinti pokytį. Ieva Jurgaitytė, šio pasaulinio judėjimo atstovė Lietuvoje, kviečia prisidėti savo nuotraukomis:

„Sudalyvaukite #whomademyclothes kampanijoje – socialiniuose tinkluose paviešinkite savo kadrą su mėgstamu drabužiu, kurioje matytųsi etiketė. Pažymėkite #prekinįženklą ir paklauskite #whomademyclothes, siekiant pagerbti žmones, kurie tiesiogiai savo darbu prisideda prie drabužių gamybos, kurie dažnai lieka užmiršti ir išnaudojami.“

FR

One thought on “Fashion Revolution 2017

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s